Blynų ir vaflių knyga

[prekyboje nebėra]

Būsiu labai atvira: prieš parašydama šią knygą tikriausiai net neįsivaizdavau, kiek daug yra nuostabių blynų ir vaflių receptų, kuriuos galima paruošti pusryčiams, pietums ar vakarienei, o gal net desertui. Ar – dar daugiau – šventės stalui! Dabar aš jau tikrai žinau ir noriu pasakyti visiems: tokių receptų yra neįtikėtinai daug!

Sauleta_virtuve_Blynai_ir_vafliai_3D_1_350

Visada mėgau blynus ir vaflius. Dažnai savaitgalio rytą būtent stirta saldžių blynelių prasideda mūsų dienos, o greitiems pietums ar vakarienei neretai per kelias minutes sumaišau tešlą ir iškepu nesaldžių blynų ar pikantiškų vaflių. Tik iki šiol tikrai nebuvau atradusi tiek skirtingų gerų receptų, kiek jų žinau šiandien. Juos visus galite sužinoti ir Jūs – visi geriausi, mano išbandyti ir išragauti per pastaruosius metus, sugulė į šios knygos puslapius. Daugiau nei šimtas blynų, vaflių ir jų pagardų receptų, kurių kiekvieną rekomenduoju ir linkiu skanaus!

Saldūs ir nesaldūs, pusryčiams ar pietums ir vakarienei, desertams ar net šventės stalui – tikiu, kad knygoje „Saulėtos virtuvės blynai ir vafliai“ rasite po glėbį receptų kiekvienai dienai ir progai. Tikiu, kad ir Jūs, pasklaidę šios knygos puslapius, liksite maloniai nustebinti to, kiek daug skirtingų blynų ir vaflių galime iškepti sau ir savo šeimai. Teliks tą ir daryti: kepti, atrasti naujus skonius, maloniai stebinti. Save, o taip pat  – tuos, kurie šalia; kurie kasdien kartu sėda prie bendro stalo ir maloniame šurmulyje, skambant šakutėms ir šaukšteliams, dalinasi dienos įspūdžiais, kasdieniais džiaugsmais ir, žinoma, gardžiu maistu. Juk blynai ir vafliai – tai tas namų maistas, kuris visad į virtuvę suburia visą šeimą, tiesa?

Tikiuosi, jog rasite saulę, pasislėpusią tarp šiugždančių šios knygos puslapių. Tikiuosi, kad kai kepsite blynus ar vaflius pagal išsirinktą receptą, Jūsų virtuvę tikrai užlies pro langą plūstelėję šilti saulės spinduliai. O kai juos ragausite, atgnybsite pirmą jų kąsnelį, lėtai jį kramtysite, kai pajusite jų skonį, – aš tikiuosi, kad Jūs maloniai nustebsite iš naujo atradę blynus ir vaflius, visą jų skonių puokštę.

Taip pat paskaityti galite apie:
jausmus, kai rankose laikiau jau trečią savo knygą.