Saldumynų knyga

[prekyboje nebėra]

Tikriausiai daugelis, o gal net kiekvienas iš mūsų, turime tokių svajonių, apie kurias kartas nuo karto pagalvojame, tačiau tikrai neįrašome į naujų metų planų sąrašą. Tokia buvo ir mano svajonė apie knygą: tyli ir rožinė; tokia, kurią negalvojau kada nors išsipildysiant, o tuo labiau – to neplanavau. Gal dėl to man tas knygos atneštas džiaugsmas yra dukart didesnis, dukart tikresnis. Dar daugiau: dabar jau tiesiog turiu patikėti, kad svajonės tikrai pildosi. Ir jei išsipildė šita, galbūt išsipildys ir kitos, lygiai taip pat didelės, nors į jokius planus neįrašytos?

Sauletos_virtuves_saldumynu_knyga_3D-350„Saulėtos virtuvės saldumynų knyga“ – knyga, skirta paprastiems žmonėms, neįsivaizduojantiems savo dienų be gardžių saldumynų. Šioje knygoje – devyni vienas už kitą skanesni ir saldesni skyriai (nuo pyragų iki keksiukų, nuo tortų iki sausainių, nuo saldainių iki ledų ar pusryčių desertų…), o juose sugulę daugiau nei šimtas receptų, kurių kiekvieną ruošiau, valgiau, fotografavau ir aprašiau aš pati.

Turiu pasidžiaugti, kad per tris 2014-ųjų metų vasaros mėnesius paruoštos saldumynų knygos dėka mano vasara buvo kaip niekad saldi ir skani, o visas knygos projektas – viena iš nuostabiausių patirčių mano gyvenime, už kurią esu dėkinga daugeliui žmonių: galimybę išpildyti svajonę pasiūliusiai leidyklai, visada palaikiusiems mylimiems ir artimiems žmonėms, nuolat įkvepiantiems ir tobulėti skatinantiems „Saulėtos virtuvės“ skaitytojams.

Be dešimčių kilogramų miltų, cukraus, sviesto ir šokolado, į „Saulėtos virtuvės saldumynų knygą“ sudėjau tikrai daug meilės ir būsiu be galo laiminga, jei receptai, sugulę į šiugždančius knygos puslapius, įkvėps knygos skaitytojus gyvenimo džiaugsmų ieškoti tokiuose paprastuose dalykuose kaip tešlos pyragui maišymas ar keksiukų kepimas.

Aš tikrai nesu profesionalė, tačiau tvirtai tikiu: tam, jog savo šeimai, mylimiems žmonėms ir artimiems bičiuliams paruoštum nuostabiai skanų desertą, užtenka vien didelio noro ir pilno glėbio nuoširdžios meilės tam, ką darai. Tada viskas įmanoma, viskas puikiai pavyksta: ir purūs keksiukai, ir burnoje tirpstantys pyragai, ir net patys sudėtingiausi daugiasluoksniai tortai. Visų jų receptų gausu „Saulėtos virtuvės saldumynų knygoje“!

Taip pat paskaityti galite apie:
– mano pirmąsias emocijas, kurios užplūsta, kai pildosi svajonės;
– mano jaudulį ir džiaugsmą, kai supranti, kad visa tai labai tikra ir rankose pagaliau iš tiesų laikai savo knygą;
– mano įspūdžius iš knygos pristatymo.