DIRBKIME KARTU

Dėl visų klausimų, projektų, bendradarbiavimo galimybių ar pasiūlymų rašykite el. paštu: asta@sauletavirtuve.lt


REKLAMINIS TURINYS. PRODUKTŲ IR/AR PREKIŲ ŽENKLŲ INTEGRACIJA Į RECEPTUS
Mielai bendradarbiauju su prekių ženklais, kurių produktais ar teikiamomis paslaugomis tikiu ir pasitikiu, kurie atitinka mano vertybes ir tinklaraščio „Saulėta virtuvė“ koncepciją.

MAISTO FOTOGRAFIJA
Stilizuoju ir fotografuoju maistą įvairios paskirties naudojimui: internetinėms svetainėms, socialinei medijai, lankstinukams, knygoms, reklaminiams leidiniams, žurnalams, kavinių ar restoranų meniu, kt.

RECEPTŲ, KULINARINIO TURINIO KŪRIMAS IR FOTOGRAFIJA
Kuriu receptus: generuoju individualias idėjas, atsižvelgiu į kliento poreikius, priklausomai nuo projekto ir darbo pobūdžio. Pagal sukurtus receptus gaminu patiekalus, juos fotografuoju ir pateikiu nuotraukas įvairios paskirtiems naudojimui: internetinėms svetainėms, socialinei medijai, lankstinukams, knygoms, reklaminiams leidiniams, žurnalams, kavinių ar restoranų meniu, kt.

PRODUKTŲ FOTOGRAFIJA
Fotografuoju produktus, nuotraukomis – parinkdama jų nuotaiką ir stilistiką – pasakoju produktų ir/ar prekės ženklo istoriją, norimą perduoti žinutę.

AMBASADORYSTĖ
Galiu prisidėti prie prekės ženklo ir/ar produkto ilgalaikės reklaminės kampanijos vystymo, tapdama prekės ženklo ir/ar produkto reklaminiu veidu, kurdama ilgalaikį periodišką reklaminį turinį, integruodama prekės ženklą ir/ar produktą į receptus bei tinklaraščio, socialinių tinklų turinį. Mielai vystau ilgalaikę partnerystę su prekių ženklais, kurių produktais ar teikiamomis paslaugomis tikiu ir pasitikiu, kurie atitinka mano vertybes ir tinklaraščio „Saulėta virtuvė“ koncepciją.

Ar manote, kad galėčiau prisidėti prie Jūsų kūrybinės vizijos? Susisiekite, labai laukiu iš Jūsų žinių!


MANO KONTAKTAI IR REKVIZITAI
Asta Černė
Skambinkite: +370 622 69601
Rašykite: asta@sauletavirtuve.lt
Taip, aš išrašysiu Jums sąskaitą! Individualios veiklos numeris: 869347

Galime susitikti kavos, arbatos ar šokolado (aptarti vizijas, pasidalyti istorijomis!) – aš gyvenu Kaune.


SVARBU:
– Tinklaraštyje vietą atranda reklama tik tų prekės ženklų ir/ar produktų, kuriais tikiu – prieš sutikdama bendradarbiauti visada įvertinu, ar mūsų požiūris ir vertybės sutampa.
– Palaikau nuoširdžios reklamos, paremtos asmenine patirtimi, idėją. Visada rašau tik savo žodžiais – tinklaraštyje niekada netalpinu ir netalpinsiu jau parašytų (reklaminių) tekstų. Kiekvienas tekstas yra asmeninė mano nuomonė ir patirtis, kuria galiu ir noriu dalytis, išlikdama sąžininga su tinklaraščio skaitytojais.


AČIŪ UŽ PASITIKĖJIMĄ IR SUTEIKTAS PROGAS!

SKONIAI:
Dr. Oetker, Supergarden, inTASTE, Globus, IKI, LaMaistas, Lidl, Obelių, Gardėsis, Vilniaus Duona, Kauno grūdai, Daumantų, Dvaro, Santa Maria, Miltų debesėliai, Nestea, Vilniaus pergalė, Merkio šamas, Premia ledai, Viči, Bellini, Malsena, Vilkyškių, Marks & Spencer, VALIO, Karūna, Stumbras, Švyturys ir kt.

DAIKTAI:
ŽANA, My Bunny & Me, MANO ritualai, Burbuliuko namai, Thomas Phillips, Biovaistine.lt, Daniel Welington, Fiskars, Dvi Tylos, Gerduva, C&D Style ir kt.