DIRBKIME KARTU

Aš net nežinau, kodėl prie šio sprendimo – vieno iš geriausių mano kada nors priimtų sprendimų – ėjau taip ilgai. Pradėjusi rašyti maisto tinklaraštį, tokiu būdu bandžiau įveikti valgymo sutrikimus; bet vėliau iš tiesų pajaučiau laimę būti virtuvėje ir atrasti įvairius skonius. Draugo paskolintą kamerą pakeitė mano pačios pirmoji „muilinė“, o dar po kelių metų prieš maistą stypčiojau jau su veidrodiniu. Fotoaparato prekės ženklas ar kaina niekada nenusako žmogaus talento, bet štai ką noriu pasakyti – visą tą laiką aš be galo mylėjau tai, ką dariau. Visus tuos metus aš gaminau, fotografavau, rašiau. Tobulėjau, mokiausi, ėjau pirmyn. Kalbėjau apie maistą, rašiau apie maistą, turbūt kartais net sapnavau maistą.

Turėjo praeiti beveik dešimt metų, kad suprasčiau: „Saulėta virtuvė“ gali tapti ne tik mano laisvalaikiu, tai gali tapti mano darbu. Džiaugiuosi, kad per visą šį laiką aš susikūriau sau darbo vietą, kurioje jaučiuosi pati laimingiausia. Nuostabu suvokti, kad aš galiu dirbti tai, kas man teikia tiek džiaugsmo. Man visai nebūtina liūdėti artėjant pirmadieniui – aš galiu jų, pirmadienių, nekantriai laukti! Aš galiu fotografuoti ir rašyti istorijas ne tik sau, – galiu tą daryti ir JUMS!

Ar tai svajonės išsipildymas? Man – tikrai taip. Tikiuosi, kad mažą svajonę galėsiu ir aš išpildyti kiekvienam Jūsų.


KĄ VEIKIU AŠ?
Skaniai gaminu. Kuriu receptus. Fotografuoju. Rašau tekstus. Kuriu istorijas. Ruošiu reklaminį turinį.

KĄ GRAŽAUS MES GALIME NUVEIKTI DRAUGE?
– Sukurti reklamą, pristatyti ir papasakoti Jūsų istoriją;
– Jūsų produktus pristatyti mano receptuose;
– Sukurti reklaminį/kulinarinį turinį Jūsų veiklai, žurnalui, portalui: sukurti receptus, parašyti istorijas, perduoti žmonėms svarbias žinutes.
– Paruošti fotografijas, kurios kalbėtų apie Jus ir Jūsų kuriamus darbus/produktus;
– Atrasti vizualų stilių, atspindintį Jus ir Jūsų prekės ženklą.

Visa tai gali virsti nuotraukomis, tinklaraščio įrašais, apžvalgomis, įrašais socialiniuose tinkluose, ambasadoryste, reklaminiais skydeliais, konkursais ir t.t. Pasikalbėkime, kas labiausiai tiktų būtent Jums.

SUSISIEKIME!


Mano kontaktai ir rekvizitai:
Asta Černė
Skambinkite: +370 622 69601
Rašykite: asta@sauletavirtuve.lt
Taip, aš išrašysiu Jums sąskaitą! Individualios veiklos numeris: 869347

Galime susitikti kavos, arbatos ar šokolado (aptarti vizijas, pasidalyti istorijomis!) – aš gyvenu Kaune.


SVARBU:
– Tinklaraštyje vietą atranda reklama tik tų prekės ženklų ar gaminių, kuriais tikiu – prieš sutikdama bendradarbiauti visada įvertinu, ar mūsų požiūris ir vertybės sutampa.
– Palaikau nuoširdžios reklamos, paremtos asmenine patirtimi, idėją – jeigu išbandžiusi Jūsų produktą/gaminį susidarysiu neigiamą nuomonę, negalėsiu Jums suteikti reklamos paslaugų.
– Visada rašau tik savo žodžiais – tinklaraštyje niekada netalpinu ir netalpinsiu jau parašytų (reklaminių) tekstų. Kiekvienas tekstas – asmeninė mano nuomonė ir patirtis, kuria galiu ir noriu dalytis su tinklaraščio skaitytojais.


AČIŪ UŽ PASITIKĖJIMĄ IR SUTEIKTAS PROGAS!

SKONIAI:
Dr. Oetker, Supergarden, inTASTE, Globus, IKI, Lidl, Obelių, Gardėsis, Vilniaus Duona, Kauno grūdai, Miltų debesėliai, Nestea, Vilniaus pergalė, Merkio šamas, Premia ledai, Viči, Bellini, Malsena, Vilkyškių, Marks & Spencer, VALIO, Karūna, Stumbras, Švyturys ir kt.

DAIKTAI:
ŽANA, My Bunny & Me, MANO ritualai, Burbuliuko namai, Thomas Phillips, Biovaistine.lt, Daniel Welington, Fiskars, Dvi Tylos, Gerduva, C&D Style ir kt.