Mano KNYGOS

Mano KNYGOS

Tikriausiai daugelis, o gal net kiekvienas iš mūsų, turime tokių svajonių, apie kurias kartas nuo karto pagalvojame, tačiau tikrai neįrašome į naujų metų planų sąrašą. Tokia buvo ir mano svajonė apie knygą: tyli ir rožinė; tokia, kurią negalvojau kada nors išsipildysiant, o tuo labiau – to neplanavau. Gal dėl to man tas knygos atneštas džiaugsmas yra dukart didesnis, dukart tikresnis. Dar daugiau: dabar jau tiesiog turiu patikėti, kad svajonės tikrai pildosi. Ir jei išsipildė šita, galbūt išsipildys ir kitos, lygiai taip pat didelės, nors į jokius planus neįrašytos?

Sauletos_virtuves_saldumynu_knyga_3D-350„Saulėtos virtuvės saldumynų knyga“ – knyga, skirta paprastiems žmonėms, neįsivaizduojantiems savo dienų be gardžių saldumynų. Šioje knygoje – devyni vienas už kitą skanesni ir saldesni skyriai (nuo pyragų iki keksiukų, nuo tortų iki sausainių, nuo saldainių iki ledų ar pusryčių desertų…), o juose sugulę daugiau nei šimtas receptų, kurių kiekvieną ruošiau, valgiau, fotografavau ir aprašiau aš pati.

Turiu pasidžiaugti, kad per tris 2014-ųjų metų vasaros mėnesius paruoštos saldumynų knygos dėka mano vasara buvo kaip niekad saldi ir skani, o visas knygos projektas – viena iš nuostabiausių patirčių mano gyvenime, už kurią esu dėkinga daugeliui žmonių: galimybę išpildyti svajonę pasiūliusiai leidyklai, visada palaikiusiems mylimiems ir artimiems žmonėms, nuolat įkvepiantiems ir tobulėti skatinantiems „Saulėtos virtuvės“ skaitytojams.

Be dešimčių kilogramų miltų, cukraus, sviesto ir šokolado, į „Saulėtos virtuvės saldumynų knygą“ sudėjau tikrai daug meilės ir būsiu be galo laiminga, jei receptai, sugulę į šiugždančius knygos puslapius, įkvėps knygos skaitytojus gyvenimo džiaugsmų ieškoti tokiuose paprastuose dalykuose kaip tešlos pyragui maišymas ar keksiukų kepimas.

Aš tikrai nesu profesionalė, tačiau tvirtai tikiu: tam, jog savo šeimai, mylimiems žmonėms ir artimiems bičiuliams paruoštum nuostabiai skanų desertą, užtenka vien didelio noro ir pilno glėbio nuoširdžios meilės tam, ką darai. Tada viskas įmanoma, viskas puikiai pavyksta: ir purūs keksiukai, ir burnoje tirpstantys pyragai, ir net patys sudėtingiausi daugiasluoksniai tortai. Visų jų receptų gausu „Saulėtos virtuvės saldumynų knygoje“!

Taip pat paskaityti galite apie:
– mano pirmąsias emocijas, kurios užplūsta, kai pildosi svajonės;
– mano jaudulį ir džiaugsmą, kai supranti, kad visa tai labai tikra ir rankose pagaliau iš tiesų laikai savo knygą;
– mano įspūdžius iš knygos pristatymo.


Mėgstu sakyti, kad pusryčiai – tai auksinė geros dienos taisyklė. Taip ir yra, be išimčių. Ką gi tokio gero duoda tie pusryčiai, norėtumėte manęs paklausti? Labai daug. Gerą nuotaiką, energiją, žvalumą. Kur kas didesnį žiupsnį optimizmo ir pozityvaus mąstymo. Dešimtimis procentų padidėjusį darbingumą ir veiklumą. Jau esu tai rašiusi ir ne kartą kartojusi, kad su pusryčiais prasidėjusios dienos gali būti dar geresnės. Kad pusryčiai – tai vienas geriausių dalykų, kurį kiekvienas iš mūsų galime sau duoti kasdien, kiekvieną rytą.

Sauleta_virtuve_Pusryciu_knyga_3D_350

Į „Saulėtos virtuvės pusryčių knygą“ sudėjau šimtą pusryčių idėjų, pasiūlymų ir rekomendacijų. Šimtą pusryčių variantų, tarp kurių atrasite ir labai greitai paruošiamus, kiekvienos dienos rytui tinkamus valgius. Ir tokius, prie kurių teks praleisti šiek tiek daugiau laiko – idealius savaitgalių ir atostogų rytams, kai galite sau leisti neskaičiuoti laiko ir mėgautis kiekviena tingaus ir saulėto ryto akimirka. Tikiu, kad kiekvienas, net ir pats išrankiausias, šioje knygoje atras tuos pusryčių receptus, kuriuos norės išmėginti jau artimiausią rytą. Man tai bus didžiausias džiaugsmas ir geriausias įvertinimas!

Noriu tikėti, kad „Saulėtos virtuvės pusryčių knyga“, pakliuvusi į skaitytojų rankas, sukurs mažą stebuklą. Noriu tikėti, kad tie, kurie iki šiol į pusryčius numodavo ranka, suteiks sau progą juos pamilti ir suprasti jų svarbą. Tie, kurie pusryčius ruošdavo retai ir dažniausiai jiems rinkdavosi bet ką, ką rasdavo šaldytuve, atras, kiek daug skirtingų pusryčių valgių galima paruošti. Ir, galiausiai, noriu tikėti, kad tie, kurie ir iki šiandien pusryčius valgydavo kasdien be jokių išimčių, knygos dėka turės progą juos paįvairinti, į pusryčių meniu įtraukdami glėbį naujų receptų. Jeigu atsiras tokių žmonių, jeigu Jūs būsite vienas iš jų, aš galėsiu drąsiai sakyti – mano svajonės ir toliau pildosi!

Lai kiekvienas Jūsų rytas būna nuostabus, skanus ir saulėtas. Lai kiekviena diena prasideda žvaliai ir su šypsena nuo ausies ligi ausies. Lai pusryčiai tampa tuo nuostabiu Jūsų rytų ritualu, puikiai nuteikiančiu kiekvienai naujai prasidėjusiai dienai.

Taip pat paskaityti galite apie:
nekantriai lauktą dieną, kai pagaliau iš spaustuvės į mano rankas atkeliavo pusryčių knyga;
– mano įspūdžius iš Knygų mugės.


Būsiu labai atvira: prieš parašydama šią knygą tikriausiai net neįsivaizdavau, kiek daug yra nuostabių blynų ir vaflių receptų, kuriuos galima paruošti pusryčiams, pietums ar vakarienei, o gal net desertui. Ar – dar daugiau – šventės stalui! Dabar aš jau tikrai žinau ir noriu pasakyti visiems: tokių receptų yra neįtikėtinai daug!

Sauleta_virtuve_Blynai_ir_vafliai_3D_1_350

Visada mėgau blynus ir vaflius. Dažnai savaitgalio rytą būtent stirta saldžių blynelių prasideda mūsų dienos, o greitiems pietums ar vakarienei neretai per kelias minutes sumaišau tešlą ir iškepu nesaldžių blynų ar pikantiškų vaflių. Tik iki šiol tikrai nebuvau atradusi tiek skirtingų gerų receptų, kiek jų žinau šiandien. Juos visus galite sužinoti ir Jūs – visi geriausi, mano išbandyti ir išragauti per pastaruosius metus, sugulė į šios knygos puslapius. Daugiau nei šimtas blynų, vaflių ir jų pagardų receptų, kurių kiekvieną rekomenduoju ir linkiu skanaus!

Saldūs ir nesaldūs, pusryčiams ar pietums ir vakarienei, desertams ar net šventės stalui – tikiu, kad knygoje „Saulėtos virtuvės blynai ir vafliai“ rasite po glėbį receptų kiekvienai dienai ir progai. Tikiu, kad ir Jūs, pasklaidę šios knygos puslapius, liksite maloniai nustebinti to, kiek daug skirtingų blynų ir vaflių galime iškepti sau ir savo šeimai. Teliks tą ir daryti: kepti, atrasti naujus skonius, maloniai stebinti. Save, o taip pat  – tuos, kurie šalia; kurie kasdien kartu sėda prie bendro stalo ir maloniame šurmulyje, skambant šakutėms ir šaukšteliams, dalinasi dienos įspūdžiais, kasdieniais džiaugsmais ir, žinoma, gardžiu maistu. Juk blynai ir vafliai – tai tas namų maistas, kuris visad į virtuvę suburia visą šeimą, tiesa?

Tikiuosi, jog rasite saulę, pasislėpusią tarp šiugždančių šios knygos puslapių. Tikiuosi, kad kai kepsite blynus ar vaflius pagal išsirinktą receptą, Jūsų virtuvę tikrai užlies pro langą plūstelėję šilti saulės spinduliai. O kai juos ragausite, atgnybsite pirmą jų kąsnelį, lėtai jį kramtysite, kai pajusite jų skonį, – aš tikiuosi, kad Jūs maloniai nustebsite iš naujo atradę blynus ir vaflius, visą jų skonių puokštę.

Taip pat paskaityti galite apie:
jausmus, kai rankose laikiau jau trečią savo knygą.


Džiaugiuosi, kad galėjau prisidėti prie bendro šaunių tinklaraštininkių darbo ir kartu su Neringa („Neringos blogo“ autore) bei Renata („Sezoninės virtuvės“ autore) parengėme knygą, savyje talpinančią daugiau nei 150 receptų, puikiai tinkančių šaltuoju metų laiku.

Didzioji_troskiniu_sriubu_ir_kitu_sildanciu_patiekalu_knyga_350

 

„DIDŽIOJI TROŠKINIŲ, SRIUBŲ IT KITŲ ŠILDANČIŲ PATIEKALŲ KNYGA“ – ypatinga receptų knyga, skirta ieškantiems paprasto, bet įdomaus maisto, tinkančio kiekvienos dienos pietums ar vakarienei, šventiniam vakarui ar susibūrimui su artimaisiais. Šiluma, jaukumas ir gardus maistas garantuoti!

Knygoje:

– Lengvai pagaminami, bet turintys jaukaus žavesio patiekalai, tinkantys ir išrankiam, ir įkvėpimo pritrūkusiam.

– Kvapnus, šiltas ir paprastas maistas, idėjos ir pasiūlymai kasdieniam maisto ruošimui.

– Gausybė sriubų, troškinių ir troškinto maisto, šildančių patiekalų ir jaukių skanumynų receptų.

– Daugiametė autorių patirtis ir kulinariniai atradimai.

– Lengvai Lietuvoje randami ingredientai.

Ši knyga – pirmoji pagalba ne tik išalkusiam, bet ir sužvarbusiam!

9 komentarai

Imbieriniai sausainiai | Saulėta virtuvė 28 Lap ’17 - 8:43 am

[…] Mano KNYGOS […]

Reply
Ina 28 Kov ’19 - 7:04 am

Puikios knygos, skanus recetukai, aciu

Reply
Asta 4 Bal ’19 - 10:19 am

Ačiū, Ina!

Reply
Egle 6 Spa ’19 - 7:20 pm

Pats geriausias tinklapis norit pagaminti tai ko nori! Netycia pamaciau kad turiu ir jusu receptu knyga (net nezinojau kad ji jusu!), o ji man mylimiausia, gale, uzrasu lapuose pripildziau receptu is jusu tinklapio! 😀 labai zaviuosi jusu darbu

Reply
Asta 1 Lap ’19 - 8:39 pm

Egle, labai ačiū! Nuostabu girdėti, labai vertinu ir esu labai dėkinga 🙂

Reply
Jurate 9 Spa ’19 - 9:27 pm

Ar dar galima būtų kurnors rasti ir įsigyti sia paskutine knyga ”Didzioji troškinių…knyga”??

Reply
Asta 1 Lap ’19 - 8:39 pm

Deja, Jūrate, knygos prekyboje jau nėra; nebent pavyktų rasti, kas perparduoda savo turimą ir nenaudojamą.

Reply
Sofija 4 Lap ’20 - 10:10 pm

Labai butu idomu, kaip galima butu isigut jusu knygas. Aciu.

Reply
Asta 6 Lap ’20 - 11:06 pm

Sofija, labai apgailestauju, bet visos knygos jau pakankamai seniai išpirktos. Siūlyčiau pamėginti rasti ir įsigyti iš antrų rankų – galbūt kažkas turi, tik nenaudoja 🙂

Reply

Komentuokite