Mano KNYGOS

Mano KNYGOS

Kartais juokauju, kad mano meilės kalba yra pyragai. Tikiu, kad iškepti pyragą – tai vienas iš būdų pasakyti „myliu”, o į maišomą tešlą galima įberti ne tik cinamono ar vanilės, bet ir šiltų linkėjimų.

„Saulėta virtuvė” man niekada nebuvo vien apie saulę danguje, labiau – apie jausmą, kurį puoselėju namams ir virtuvei. Apie šilumą, kurios kasdienybei suteikia kvapnūs kepiniai. Apie kelionę, kurią nuėjau nuo skausmingų patirčių ligi draugystės su maistu ir savimi. Nuostabu, kiek daug tikro, gyvo, spalvingo gyvenimo vyksta namų virtuvėse. „Saulėtoje virtuvėje” dalydamasi trumpomis istorijomis ir mėgstamiausiais receptais, kviečiu užsukti į manąją.

Ši saldumynų knyga – lyg kvietimas trumpam stabtelėti ir pasimėgauti. Netaupyti pyragų ypatingoms progoms, o susikurti mažą šventę šiandien. Juk dienos, kvepiančios naminiais sausainiais, yra gražesnės. Išsikepkite jų! Kurkite prisiminimus, kupinus jaukumo, šilumos ir saulės.


Į žodžius sunku sutalpinti tą jausmą, kokia laiminga ir dėkinga esu. Sudėjau į šią knygą daug širdies ir labai norėjau, kad pavyktų perduoti tą saulėtą jausmą: koks didelis džiaugsmas yra pripildyti namus jaukių kepinių aromatų, kaip gera yra kepti pyragus ir dalintis jais su artimiausiais. Viliuosi, kad man pavyko, bet tą nuspręsite jūs.

Jūsų, skaitytojų, palaikymas man yra be galo svarbus, labai jį branginu. Ačiū, kad parašote, pasidalinate įspūdžiais, ačiū, kad pasitikite ir gaminate. Tai yra pats gražiausias įvertinimas, kokio galiu tikėtis.


Ir kai tuo tarpu ant knygos viršelio yra mano pavardė, negalima pamiršti, kad už kiekvienos knygos yra didelė komanda žmonių. Ačiū „BALTO” už tikėjimą, pasitikėjimą ir kūrybinę laisvę, ačiū už tai, kad šioje knygos kūrimo kelionėje galėjau jaustis visiškai rami.


▪️ Internetu knygą įsigyti galite Knygos.lt ir kitose internetinėse bei fizinėse prekybos vietose.


Ačiū, ačiū, ačiū!

10 komentarai

Imbieriniai sausainiai | Saulėta virtuvė 28 Lap ’17 - 8:43 am

[…] Mano KNYGOS […]

Reply
Ina 28 Kov ’19 - 7:04 am

Puikios knygos, skanus recetukai, aciu

Reply
Asta 4 Bal ’19 - 10:19 am

Ačiū, Ina!

Reply
Egle 6 Spa ’19 - 7:20 pm

Pats geriausias tinklapis norit pagaminti tai ko nori! Netycia pamaciau kad turiu ir jusu receptu knyga (net nezinojau kad ji jusu!), o ji man mylimiausia, gale, uzrasu lapuose pripildziau receptu is jusu tinklapio! 😀 labai zaviuosi jusu darbu

Reply
Asta 1 Lap ’19 - 8:39 pm

Egle, labai ačiū! Nuostabu girdėti, labai vertinu ir esu labai dėkinga 🙂

Reply
Jurate 9 Spa ’19 - 9:27 pm

Ar dar galima būtų kurnors rasti ir įsigyti sia paskutine knyga ”Didzioji troškinių…knyga”??

Reply
Asta 1 Lap ’19 - 8:39 pm

Deja, Jūrate, knygos prekyboje jau nėra; nebent pavyktų rasti, kas perparduoda savo turimą ir nenaudojamą.

Reply
Sofija 4 Lap ’20 - 10:10 pm

Labai butu idomu, kaip galima butu isigut jusu knygas. Aciu.

Reply
Asta 6 Lap ’20 - 11:06 pm

Sofija, labai apgailestauju, bet visos knygos jau pakankamai seniai išpirktos. Siūlyčiau pamėginti rasti ir įsigyti iš antrų rankų – galbūt kažkas turi, tik nenaudoja 🙂

Reply
Gabrielė 19 Gru ’23 - 8:52 pm

Nuostabi knyga, nuostabi autorė! Dažniausiai viską gaminu pagal receptus, tad noriu pagirti Jus, kaip aiškiai aprašyta, labai geri receptai Jūsų knygoje, tiek tinklalapyje. Ačiū Jums, ką darote, lauksiu naujienų. 😉
P.s. Nuostabu būtų, jei su dienos ar savaitės meniu, ką nors sukurtumėte. 🙂

Reply

Komentuokite