Pusryčių knyga

[prekyboje nebėra]

Mėgstu sakyti, kad pusryčiai – tai auksinė geros dienos taisyklė. Taip ir yra, be išimčių. Ką gi tokio gero duoda tie pusryčiai, norėtumėte manęs paklausti? Labai daug. Gerą nuotaiką, energiją, žvalumą. Kur kas didesnį žiupsnį optimizmo ir pozityvaus mąstymo. Dešimtimis procentų padidėjusį darbingumą ir veiklumą. Jau esu tai rašiusi ir ne kartą kartojusi, kad su pusryčiais prasidėjusios dienos gali būti dar geresnės. Kad pusryčiai – tai vienas geriausių dalykų, kurį kiekvienas iš mūsų galime sau duoti kasdien, kiekvieną rytą.

Sauleta_virtuve_Pusryciu_knyga_3D_350

Į „Saulėtos virtuvės pusryčių knygą“ sudėjau šimtą pusryčių idėjų, pasiūlymų ir rekomendacijų. Šimtą pusryčių variantų, tarp kurių atrasite ir labai greitai paruošiamus, kiekvienos dienos rytui tinkamus valgius. Ir tokius, prie kurių teks praleisti šiek tiek daugiau laiko – idealius savaitgalių ir atostogų rytams, kai galite sau leisti neskaičiuoti laiko ir mėgautis kiekviena tingaus ir saulėto ryto akimirka. Tikiu, kad kiekvienas, net ir pats išrankiausias, šioje knygoje atras tuos pusryčių receptus, kuriuos norės išmėginti jau artimiausią rytą. Man tai bus didžiausias džiaugsmas ir geriausias įvertinimas!

Noriu tikėti, kad „Saulėtos virtuvės pusryčių knyga“, pakliuvusi į skaitytojų rankas, sukurs mažą stebuklą. Noriu tikėti, kad tie, kurie iki šiol į pusryčius numodavo ranka, suteiks sau progą juos pamilti ir suprasti jų svarbą. Tie, kurie pusryčius ruošdavo retai ir dažniausiai jiems rinkdavosi bet ką, ką rasdavo šaldytuve, atras, kiek daug skirtingų pusryčių valgių galima paruošti. Ir, galiausiai, noriu tikėti, kad tie, kurie ir iki šiandien pusryčius valgydavo kasdien be jokių išimčių, knygos dėka turės progą juos paįvairinti, į pusryčių meniu įtraukdami glėbį naujų receptų. Jeigu atsiras tokių žmonių, jeigu Jūs būsite vienas iš jų, aš galėsiu drąsiai sakyti – mano svajonės ir toliau pildosi!

Lai kiekvienas Jūsų rytas būna nuostabus, skanus ir saulėtas. Lai kiekviena diena prasideda žvaliai ir su šypsena nuo ausies ligi ausies. Lai pusryčiai tampa tuo nuostabiu Jūsų rytų ritualu, puikiai nuteikiančiu kiekvienai naujai prasidėjusiai dienai.

Taip pat paskaityti galite apie:
nekantriai lauktą dieną, kai pagaliau iš spaustuvės į mano rankas atkeliavo pusryčių knyga;
– mano įspūdžius iš Knygų mugės.