Saulėtos virtuvės saldumynų knyga | Tai tikra!

Kuo daugiau emocijų – tuo mažiau žodžių. Tai tikra tiesa, dabar jau žinau.

Kai prieš daugiau nei penkerius metus sugalvojau „Saulėtos virtuvės“ vardą, nepuoselėjau jokių didelių svajonių. Tiesiog norėjau toliau gaminti, fotografuoti ir rašyti. Dar daugiau – norėjau tuo savo dar ne taip seniai atrastu pomėgiu dalintis. Skoniais. Emocijomis. Mintimis. Mažais savo gyvenimo trupiniais iš savo saulėtos virtuvės…

Saulėtos virtuvės saldumynų knyga (1)

Nuo to laiko praėjo daugiau nei penkeri metai ir kažkuriuo momentu – nuoširdžiai nežinau, kada tiksliai – „Saulėta virtuvė“ man tapo kažkuo daugiau, kažkuo svarbiau. Supratau, kad tinklaraščio dėka į mano gyvenimą atėjo nauji nuostabūs žmonės. Kad jo dėka turėjau galimybę pabuvoti puikiuose renginiuose. Kad jei ne jis, nesulaukčiau tų gražių ir skanių laiškų į savo el. pašto dėžutę: apie pagaliau pavykusius tortus ir ne tik. Sulaukusi grįžtamojo ryšio supratau: „Saulėta virtuvė“ man yra daugiau nei tiesiog tinklaraštis. Jis ėmė ir tapo svarbia mano gyvenimo dalimi. Visai neplanuotai. Kartais juk būtent taip ir nutinka geriausi dalykai gyvenime, tiesa?

Niekada nekurpiau planų kaip rašysiu savo knygą, nes tokia galimybė man atrodė tiesiog neįtikima. Bet kažkur giliai širdyje aš svajojau. Apie vieną gražią dieną, apie šiugždančius popieriaus lapus, apie malonų prisilietimą prie popieriaus… Šiandien tai – kaip niekad tikra. Tik, atrodo, kad aš, net laikydama ją rankose, negaliu patikėti – o, vaje, tikrai, tai mano knyga. Turiu įsignybti, bet net ir tada jaučiuos taip, lyg sapnuočiau. Geriausią, spalvočiausią, skaniausią ir tikrai patį saldžiausią sapną savo gyvenime!

Saulėtos virtuvės saldumynų knyga (2)

Už šį sapną aš dėkinga tiek daug žmonių. Visų pirma, leidyklai „Smaguris“, kurios komanda vieną gražią birželio dieną surinko mano telefono numerį ir privertė patikėti, kad net slapčiausios svajonės gali išsipildyti. Ir Rimai, nuostabiai redaktorei, – ačiū už Tavo draugiškumą, kantrybę, plačią šypseną ir įkvėpimą. Ačiū mano mylimam vyrui – už tai, kad ne kartą ėjai ir virei man koldūnus, kai nuo saldžių pusryčių, pietų ir vakarienės imdavo temti akyse. Ir Gretai, kurios fotogeniškosios rankos papuošė ne vieną knygos puslapį, – ačiū, kad neišmetei iš rankų to sunkiojo torto, kai aplink pokšėjau fotoaparatu kokį penkiasdešimtą kadrą ir man vis dar buvo negana. Didelį ačiū sakau tėvams, broliui, draugams ir artimiesiems – visiems, kurie ne tik palaikė ir įkvėpė, bet ir ragavo, valgė, vertino. Galiausiai, esu be proto dėkinga Jums, „Saulėtos virtuvės“ skaitytojai. Be Jūsų nebūtų buvusios pradžios, todėl nebūtų ir šios akimirkos.

Ačiū visiems, kurių dėka šis mano sapnas, ši didelė svajonė, tapo realybe. Man gera su Jumis dalintis savo džiaugsmu ir aš labai tikiuosi, kad „Saulėtos virtuvės saldumynų knyga“ atneš džiaugsmo ir į Jūsų namus.

Saulėtos virtuvės saldumynų knyga (4)

Manęs dažnai klausia, kada bus galima nusipirkti knygą? Taigi. Žinau, jog kaip tik šiomis dienomis knyga keliauja į įvairias prekybos vietas. Kitą savaitę turėtų būti nuvykusi visur, kur turėtų. O kol kas tie, kas norėtų, bet nerado savo kaimynystėje įsikūrusiame knygyne, galite ją įsigyti internetu

O aš, kol knygos keliauja į prekybos vietas,… žinoma, kepu. Žinoma, gyvenu saldžiai ir skaniai. Ir jau netrukus grįšiu su naujais receptais!

36 Responses to Saulėtos virtuvės saldumynų knyga | Tai tikra!

 1. Julija 31 Spa ’14 at 5:32 am #

  Asta, džiaugiuosi kartu su tavimi kaip vaikas :)
  Linkiu nenustoti svajoti ir kad tos svajonės taptų apčiuopiamos.

  • Asta 3 Lap ’14 at 6:32 pm #

   Labai ačiū, Julija! :) Nuostabus palinkėjimas; tikriausiai visi vieni kitiems to turėtume labai nuoširdžiai linkėti :)

 2. Simona 31 Spa ’14 at 6:45 am #

  Labai puiki knyga, gražios nuotraukos, viską norisi išbandyti. Savaitgalį išbandysiu kokį nors receptą :)

  • Asta 3 Lap ’14 at 6:33 pm #

   Simona, ačiū! :) Man būtų labai smalsu išgirsti, ar kažką išsirinkote, ar išbandėte, kaip patiko? :)

   • Simona 4 Lap ’14 at 5:17 pm #

    Kepiau cantucci ir keksiukus su nutella. Labai skanu, visi labai išgyrė :)

 3. Ivona 31 Spa ’14 at 6:46 am #

  Aš tai susimoviau! Užsisakiau dvi knygas vienu metu, viena iš jų tavoji išsvajotoji, o kita – išeis tik po 20 dienų. Kaip supratau pristatys abi vienu metu:( Et, teks laukti! 😀

  • Violeta 31 Spa ’14 at 2:24 pm #

   Ivona, jei užsisakėt knygą per Knygos.lt, parašykit kaunas@knygos.lt ir pabandysim padaryti, kad knyga jus pasiektų anksčiau.

   • Asta 3 Lap ’14 at 6:33 pm #

    Ivona, labai tikiuosi, kad su Violetos pagalba knygą gausite anksčiau :)
    Violeta, labai ačiū už pagalbą! :)

 4. Marta 31 Spa ’14 at 7:54 am #

  Po pirmos, norėsis ir antros :D. Sveikinu labai! Kažkaip labai nuoširdžiai už tave džiaugiuosi! Manau jau turėjai tai, kas verta knygos puslapių 😉

  • Asta 3 Lap ’14 at 6:35 pm #

   Marta, kad žinotum, kaip man gera jausti, jog yra žmonių, kurie nuoširdžiai džiaugiasi kartu su manimi :) Labai ačiū! :)

 5. Agota 31 Spa ’14 at 8:46 am #

  Kaip gražu!!!
  Žiūrint į Tavo knygą, ir pati pasvajoju apie savąją ateityje, kadanors… :) Gražu! Pirksiu nelaukiant!

  • Asta 3 Lap ’14 at 6:35 pm #

   Ačiū, Agota! :) Tegaliu pasakyti, jog svajonės pildosi. Tikrai! Linkiu, kad ir Jūsų svajonė apie savo knygą kuo greičiau išsipildytų :)

 6. Agota 31 Spa ’14 at 9:19 am #

  Oho!!!!!!!!!!!! O as prisipazinsiu, kad buvau vasara pagalvojus – kazko Asta nutilo, maziau veiksmo sauletoj virtuvej, bet suverciau kalte geriems orams ir vasariskai tinginystei, kai saldumynu gaminima puikiausiai pakeicia sodo agurkas su medum. :) Sveikinu labai! Butinai isigysiu knyga,nes mane Jus, Asta, labai ikvepiat gaminti. Seimyna jau net priprato ir reikalauja :)))) Dar karta sveikinu, tai yra tiesiog nuostabu! Va bus Jusu knyga puikiausia Kaledu dovana kam nors :)))

  • Asta 3 Lap ’14 at 6:38 pm #

   Agota, ačiū už sveikinimus! :) Labai džiaugiuosi, kad „Saulėtoje virtuvėje“ atrandat įkvėpimą gaminti – man tai be galo svarbus įvertinimas, ačiū :)

   Beje, tikrai šypseną kelia tai, kad vasara, kuri „Saulėtoje virtuvėje“ buvo pati tyliausia, mano virtuvėje realybėje buvo pati aktyviausia :) Tikiuosi, kad knyga su gausybe saldžių bei skanių receptų atpirks tą ilgą tylą tinklaraštyje :)

 7. Erika 3 Lap ’14 at 8:53 pm #

  Jau ilgai tyliai jus sekiau. Turiu prisipažinti, išmėginu ne vieną receptą ir nepatikėsite-visi pavyko. Šį kartą nesusilaikiau ir noriu Jums padėkoti ir pasveikinti su tokiu nuostabiu įvykiu. Linkiu, kad tai būtų pirmoji iš visos serijos, kad ji Jus įkvėptų kurti, rašyti ir dalintis. O mes, Jūsų sekėjos, Jus oalaikysim ir visada skaitydim. Knygą jau užsisakiau:-)

  • Asta 10 Lap ’14 at 6:09 pm #

   Erika, kaip gera girdėti, labai ačiū! :) Be galo džiaugiuosi, kad visi iki šiol išbandyti receptai pavyko, ir tikiuosi, kad ateityje taip pat viskas pavyks vis geriau, vis skaniau, vis gražiau :)

 8. Viktorija 6 Lap ’14 at 7:24 pm #

  Sveikinu Astute jus. :) Labai jūs man patinkat ir jūsų receptai. :)

  • Asta 10 Lap ’14 at 6:08 pm #

   Viktorija, ačiū! Visad priverčia nurausti skruostus tokie komentarai :)

 9. jolanta 10 Lap ’14 at 5:02 pm #

  Sveikinu Asta su kūdikiu, virtualiai labai graži, bet kažkodėl knygyne dar nemačiau. Ar jos nepardavinėjamos?

  • Asta 10 Lap ’14 at 6:07 pm #

   Jolanta, ačiū :) Knygos tikrai pardavinėjamos, gal dar ne visas prekybos vietas pasiekė :) O kur ieškojote, kur neradote?

 10. jolanta 11 Lap ’14 at 5:49 am #

  Akropolio Pegase neradau :(. Labai jau jos noriu, tokia estetiška, tokia daili. O pagal jūsų receptas daug ką bandau, turiu favoritų :).

  • Asta 11 Lap ’14 at 7:22 am #

   Jolanta, o gal dar galit brūkštelėti, apie kokį miestą eina kalba? Tuomet pasidomėsiu, kada jau toje vietoje planuoja būti :)

 11. jolanta 11 Lap ’14 at 5:17 pm #

  Kaunas, bet neradau šiandien nei marketuose.

  • Asta 16 Kov ’15 at 7:36 pm #

   Jolanta, labai atsiprašau, kad komentarai kažkur pasiklydo ir tik dabar pamačiau, kad taip ir neatrašiau. Tikiuosi, kad knygą rasti jau pavyko :)

 12. Rasa 13 Lap ’14 at 9:33 am #

  Didžiausi sveikinimai! Labai džiaugiuosi kartu su Jumis:-) tiek nuoširdumo,tiek kūrybos,tiek draugiškumo,iškalbingumo,atsidavimo Jūsų tinklaraštyje,kad knygos ir reikėjo tikėtis:-) o receptai išties mmmm:-) ne vienas bandytas ir pavykęs:-) asmeniškai aš,ieškodama recepto,pirmiausia peržiūriu Jūsų pasiūlymus,ir tik vėliau, jei reikia,google ar kt tinklaraščius peržiūriu. Sėkmės Jums:-)

  • Asta 16 Kov ’15 at 7:37 pm #

   Rasa, labai ačiū už visus gražius žodžius, kuriuos man beprotiškai gera ir miela skaityti :) Ačiū!

 13. aurute 15 Lap ’14 at 2:57 pm #

  Gerb. Asta, negaliu nepasidziaugt, kad jau ir mano namuose kvepia naujai iskepta Saldumynu knyga. Vartau ir negaliu atsidziaugti nei nuotraukomis nei paviu desertu gausa. Bus sunku issirinkt nuo ko pradet. Sekmes Jums ir toliau! Kaip gera zinoti ir buti liudininku, kai pildosi zmoniu svajones,ech…

 14. aurute 15 Lap ’14 at 2:58 pm #

  Gerb. Asta, negaliu nepasidziaugt, kad jau ir mano namuose kvepia naujai iskepta Saldumynu knyga. Vartau ir negaliu atsigereti nei nuotraukomis nei paciu desertu gausa. Bus sunku issirinkt nuo ko pradet. Sekmes Jums ir toliau! Kaip gera zinoti ir buti liudininku, kai pildosi zmoniu svajones,ech…

  • Asta 16 Kov ’15 at 7:38 pm #

   Ačiū, Aurute! :) Tikiuosi, kad knyga išpildys ne vieną ir Jūsų mažą saldžią svajonę, kad bus naudojama, nedulkės knygų lentynose, ir kad paskanins dienas :)

 15. Rasa 27 Rgp ’15 at 7:04 pm #

  Šią knygą dovanojau sesei Kalėdoms: jau ne kartą pradžiugino mus skanėstais :)
  Beje, miela Asta, ar neturite didžiosios troškinių, sriubų ir kitų šildančių patiekalų knygos egzempliorius parduoti? Mano kone svajonių knyga, o niekur nerandu pirkti… :(

  • Asta 23 Rgs ’15 at 4:55 pm #

   Rasa, kaip gera girdėti, kad „Saldumynų knyga“ yra naudojama pagal paskirtį :)
   Deja, tačiau dėl „Didžiosios troškinių, sriubų ir kitų šildančių patiekalų knygos“ padėti negaliu :(

 16. Vita 17 Lap ’16 at 6:59 pm #

  Sveiki, ieskau knygutes pardavimui bet niekur nerandu, gal dar turite egzemplioriu?

 17. Sandra 9 Geg ’17 at 10:04 am #

  Laba diena.labai ieškau saldumynų knygos,kur galėčiau ją gaut?

  • Asta 9 Geg ’17 at 10:17 am #

   Sveiki, Sandra, deja, tačiau pirmasis knygos tiražas jau kurį laiką išparduotas, o antrasis dar neišleistas. Planuojama, kad knygos prekyboje vėl pasirodys antroje metų pusėje, būtinai apie tai pranešiu tinklaraštyje ir FB grupėje :)

 18. Sandra 9 Geg ’17 at 11:02 am #

  Ačiū labai

Trackbacks/Pingbacks

 1. Pavasariu kvepiantys citrininiai keksiukai | SKONIŲ RUMBA - 10 Kov ’15

  […] noriu pasidalinti gaivių, pavasariu kvepiančių keksiukų receptu, kurį radau Saulėtos virtuvės Saldumynų knygoje (115-116 […]

Parašykite komentarą